تبلیغات
کنکور آباد - سامانه ارتباط دانشگاه آزاد با کنکوری ها راه اندازی شد
تاریخ : جمعه 24 آذر 1391 | 01:12 ق.ظ | نویسنده : علی

روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از ارائه سیستم اطلاع رسانی جدید جهت رفاه داوطلبان و ارتقاء روش های ارتباطی در این مرکز خبر داد.
روابط عمومی مرکز آزمون با بیان این مطلب افزود: به منظور رفاه حال داوطلبان و ارتـقاء سیستم اطلاع رسانی و پاسخگویی به آنان تدابیر ویژه ای در مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اندیشیده شده است که از آن جمله افزایش خطوط ارتباطات اینترنتی با داوطلبان از طریق ایمیل روابط عمومی بـه آدرس porsesh@azmoon.net می باشد.
روابط عمومی در ادامه تأکید کرد: بخش پرسش و پاسخ پایگاه اطلاع¬رسانی مرکز آزمون به آدرس

www.pubr-azmoon.com بصورت آنلاین و شبانه روزی آماده دریافت سؤالات داوطلبان و پاسخگویی به آنان می باشد. همچنین در سایت مرکز آزمون به آدرس www.azmoon.org که در زمان ثبت نام ها فعال است بخشی برای پرسش و پاسخ طراحی شده که به سؤالات داوطلبان در ارتباط با سیستم ثبت نام پاسخ داده می شود.
روابط عمومی با اشاره به این که با آموزشهای کارشناسی صورت گرفته، تعدادی از پرسنل مرکز آزمون بصورت شبانه روزی و کمتر از 24 ساعت به سؤالات اینترنتی داوطلبان پاسخ می دهند اشاره کرد: علاوه بر ارتباطات مجازی، ستاد پاسخگویی روابط عمومی این مرکز با شماره های: 22581322 – 22574050- 22580077- 22581327- 22574333- 22573131 و 235330 در 8 خط در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سؤالات داوطلبان است.
روابط عمومی مرکز آزمون با اشاره به اینکه یکی از اهداف اصلی در بخش روابط عمومی، تکریم ارباب رجوع و ارتباط بصورت دریافت مستقیم و تهیه پاسخ مناسب در کوتاهترین زمان ممکن است، گفت: ارتباط دوسویه و غیرحضوری با داوطبان، صرفه¬جویی در وقت و هزینه و افزایش رضایت مندی از مهمترین رویکردهای روابط عمومی در این مرکز است.
روابط عمومی در پایان خاطرنشان کرد: در صورتیکه داوطلبان به یکی از طرق یادشده نتوانند پاسخ موردنظر خود را از این مرکز دریافت کنند، کارشناسان روابط عمومی بصورت حضوری در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سؤالات می باشند.
طبقه بندی: کنکور، دانشگاه آزاد، اخبار،