تبلیغات
کنکور آباد - برنامه امتحانات نهایی دیماه ابلاغ شد
تاریخ : یکشنبه 14 آبان 1391 | 11:46 ب.ظ | نویسنده : علی

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، عرفی با اعلام اینکه برنامه امتحانات نهایی نوبت دی ماه به تمام استان‌ها ابلاغ شده است، گفت: امتحانات دانش‌آموزان از 2 دی ماه تا 24 بهمن ماه 91 برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: امتحانات راس ساعت 8:30 صبح آغاز می‌شود و به ادارات کل آموزش و پرورش توصیه شده است، برنامه امتحانات در معرض دید دانش‌آموزان و داوطلبان قرار گیرد.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش یادآور شد: تمامی دانش‌آموزان، داوطلبان و کسانی که از طریق مراکز آموزش از راه دور و مدارس بزرگسالان تحصیل می‌کنند، مشمول این برنامه می‌باشند.

عرفی با اشاره به برنامه امتحانات نهایی دی ماه مدارس خارج از کشور تصریح کرد: برنامه ابلاغ شده مربوط به امتحانات دانش‌آموزان پایه دوم و سوم راهنمایی و پایه‌های اول، دوم، سوم متوسطه و پیش‌دانشگاهی می‌باشد.

وی با تاکید بر اینکه برنامه امتحانات نهایی دی ماه شامل نظام سالی واحدی و نیم‌سالی می‌شود، خاطرنشان کرد: امتحانات دانش‌آموزان خارج از کشور در دو ساعت متفاوت برگزار می‌شود.

عرفی اظهار کرد: ساعت برگزاری امتحان در کشورهایی که ساعت آنها 2 ساعت قبل از گرینویچ است 10 صبح و کشورهایی که 2 ساعت بعد از گرینویچ می‌باشد، 16 بعد از ظهر می‌باشد.

شما میتواید برنامه امتحانات نهایی دیماه سال 1391 را از اینجا دانلود کنید.